I. oddělení - červnové akce

  • 1.6. středa - Mezinárodní den dětí - ve spolupráci s místními hasiči se uskuteční ,,Na paloučku ,, - vedle hřiště v ,,Akátí ,,- vodní hrátky spojené se závěrečnou ,,pěnovou bitvou,, . Děti si vezmou vhodnou obuv,plavky,ručník-osušku a náhradní oblečení.Akce se koná pouze za příznivého počasí.Začátek akce cca ve 13 15 hod. a ukončení akce je cca ve 14 45 hod.Kdo bude chtít jít po ukončení akce sám domů,musí mít v deníčku omluvenku.
  • 6. - 10. 6 . Celé Česko čte dětem.I letos se zapojíme do celostátní akce.Během ní budou každý den číst pohádky např. maminky,babičky,sourozenci…….
  • 17.6. výroba dárečků pro tatínky k Svátku otců
  • během června se uskuteční ještě tyto akce :
  • návštěva kosmetického salónu p. Porčové - datum upřesníme
  • návštěva zubní laboratoře p. Kreclové - datum upřesníme
  • návštěva místní Pizzérie - zmrzlina - datum upřesníme
  • vystoupení mažoretek z Bohuňovic - datum upřesníme
  • 27.6. - vyhlášení Nejsprávnější holky - kluka ŠD