Vlastivědná exkurze, Praha, 5. třída

 

Vlastivědná exkurze do Prahy pro 5. třídu 

Kdy: úterý  27. září 2022

Odkud a kam:  

  •  autobus Lašťany → Olomouc         5.55 – 6.21 (sraz u garáží v 5.50)

                                                                                         nebo

  • u pošty v Olomouci vedle hlavního nádraží (sraz v 6.50)

                                           

Olomouc → Praha odjezd v 7.18 ( Regio Jet)

Co nás čeká:

V Praze na hlavním nádraží nastoupíme do metra  směr Hradčanská, a pak půjdeme na Hrad, navštívíme areál Hradu, Chrám sv. Víta, Vladislavský sál, dolů půjdeme Nerudovou ulicí na Karlův most, dále navštívíme muzeum Karlova mostu a výlet na lodičkách nás poveze do Čertovky a zpět. Dále projdeme kolem Klementina na Staroměstské náměstí, k radnici, s přestávkami si prohlédneme královskou cestu k Prašné bráně a pak přes Václavské náměstí k Muzeu a na vlak.

Návrat zpět:

  • Praha → Olomouc           17.18-19.55 v Olomouci (Regio Jet)

Ped. dozor: Sklenář, Vetešníková, Navrátilová