Juniorská robotika a Legohrátky

Vážení rodiče,

Velmi se omlouváme, ale nebudou se otevírat kurzy Juniorské robotiky a Legohrátek, které měla zrealizovat externí agentura Kostky-kostičky, s.r.o., IČ: 05788951, sídlem: Březce 786, Štěpánov 783 13. / Podle faktur je v evidenci ještě jedna společnost: Kostky učí a baví, z.s., IČ: 09440674, Bořivojova 741/95, Žižkov, 130 00 Praha - vše zastoupené jednou osobou.

Paní jednatelka: Martina Rozsypalová (mobil: 605 906 866, e-mail: olomouc@brick4kidz.com) přestala zcela komunikovat. Dnes se nikdo nedostavil k samotné realizaci prvního kroužku, ani nám nikdo nic neoznámil.

Stejnou zkušenost mají bohužel i na ZŠ Zeyerova, kde měl též probíhat kroužek.

Další postup pro rodiče, kteří uhradili školné:

1) Napište prosím paní Rozsypalové žádost o vrácení školného. Agentura Kostky-kostičky, s.r.o. nedodržela podmínky realizace kroužku. Doporučuji termín vrácení školného do pěti pracovních dnů na Váš účet.

2) Pokud k navrácení školného nedojde, prosím napište nám do školy, budeme hromadně řešit právní cestou. Mgr. Jitka Bajgarová, jitka.bajgarova@skolabelkovice.cz

Je smutné, že nezodpovědné jednání paní Rozsypalové postihne děti, které se velmi těšily.

ještě jednou se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti,

 

Mgr. Jitka Bajgarová