Ve dnech 14.–15. dubna proběhly jednotné přijímací zkoušky na víceletá gymnázia. Naši žáci se na tuto důležitou životní zkoušku připravovali již od října – nejen v rámci školního doučování, ale také doma, kde věnovali přípravě mnoho času, energie a úsilí.
S velkou radostí oznamujeme, že všichni 4 žáci, kteří se ke zkouškám přihlásili, byli úspěšně přijati. Tento krásný výsledek je odměnou za jejich píli, vytrvalost a zodpovědný přístup.
Všem přijatým žákům srdečně gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů na nové škole.