Volnočasové aktivity ve školním roce 2023/24

 

Kroužky začínají v 1. říjnovém týdnu. Uvedené školné je za první pololetí. Přihlášky budou k dispozici od 18. září u třídních učitelek.  Přihlášení  a platba kroužku “Veselá věda” bude přes externí odkaz. 

den

název

vyučující

začátek

školné

PondělíKeramika 1. a 2  třídaV. Holčáková14:45900,-
 Pohybové hry 1. a 2. třída, dívkyL. Vetešníková13:15500,-
 Sportovní hry 3. - 5. třída, chlapciL. Sklenář14:15500,-
ÚterýVeselá věda 2. - 5. třída. Přihláška + platba přes externí odkaz: https://registrace.veselaveda.czK. Koblihová14:001.490,-
StředaPohybové hry 1. a 2. třída, chlapciL. Sklenář13:15500,-
 Sportovní hry 3. - 5. třída, dívkyL. Vetešníková14:15500,-
ČtvrtekKeramika 3. - 5. třídaV. Holčáková14:45900,-

Veselá věda- viz letáček- kroužek vědeckých pokusů pro děti

Keramika – tvoření ve školní keramické dílně pro mladší a starší děti

Pohybové hry- pro mladší děti – základy všech disciplín hravou formou (atletika, gymnastika, míčové a další pohybové hry, základy florbalu, trampolínky, bruslení), děti vyzvedáváme ve školní družině a zase je tam doprovodíme zpět.

Sportovní hry -pro starší děti- základy sportů-všeobecná průprava s prvky gymnastiky a atletiky, kopaná chlapci, házená, vybíjená, basketbal, florbal, bruslení, hokej, přehazovaná, základy volejbalu, baseball…

Lyžařský kurz - týdenní lyžařský kurz pro 1. - 5. třídu, zajišťuje Rok s pohybem. Kurz probíhá v průběhu jednoho týdne v odpoledních hodinách ve ski areálu Hlubočky. Termín a ceny v jednání.